Jeżeli szukałeś lotu do Salonik to bardzo dobrze trafiłeś. Jest to tak na prawdę idealna okazja dla ciebie oraz dla twoich bliskich, który uwielbiają piękne i malownicze miejsca. Moim zdaniem warto jest korzystać z takich promocji, gdyż wtedy można w prosty i szybki sposób zaoszczędzać na swoim życiu, a dodatkowo wydać te pieniążki na wzbogacenie swojej kultury osobistej. Zapraszam do zapoznania się z dzisiejszym przykładowym tanim lotem.

Tani lot Warszawa – Saloniki to koszt tylko i wyłącznie dla ciebie 193,95 PLN w obie strony. Jeżeli jesteś osobą, która lubi podróżować i znajdować się w prostych i pięknych miejscach to moim zdaniem jesteś szczęśliwą osobą, która może cieszyć się ze swojego życia. Zastanów się nad tym i korzystaj z życia. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
FRSaloniki

Tani lot Warszawa – Saloniki to koszt 84,30 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 07:00› 10:20. Opcja plus jest dostępna w cenie 339,00 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 07 kwietnia, planowany powrót 11 kwietnia.
Tani powrót Saloniki -> Warszawa to koszt 109,65 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 10:45 › 12:05. Opcja plus jest dostępna w cenie 339,00 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 11 kwietnia.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ