Tanie bilety lotnicze do Wrocławia
Wrocław

Mamy dla Ciebie bardzo dobrą ofertę taniego lotu krajowego, który będzie dostępny w maju. Idealnie na jakieś biznesowe spotkanie bądź po prostu szybkie zwiedzenie dwóch miast. Zastanów się czy to będzie dla Ciebie dobra propozycja i skorzystaj, jeżeli nie chcesz marnować swojego czasu w autokarze, który jedzie bardzo długo i dodatkowo kosztuje więcej. Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem, ponieważ warto jest oszczędzać jak można i czuć się przy tym o wiele bardziej komfortowo. 

Tani lot Warszawa Modlin – Wrocław – Radom to koszt tylko i wyłącznie 108 PLN za zwykły lot. Jeżeli to nie jest dla Ciebie zadowalająca cena to już mniejszej nie będzie gdyż to jest minimum jakie linie mogą zaoferować. Zastanów się czy masz wolny termin w maju i skorzystaj z tej opcji. Musisz się śpieszyć, bo pewnie bardzo szybko ta opcja zostanie wyprzedana. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot dla Państwa:radom

radom1

Tani lot Warszawa Modlin – Wrocław to koszt 9 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 08:15› 09:10. Opcja plus jest dostępna w cenie 118,80 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 12 maja, planowany powrót 12 maja.
Tani powrót Wrocław-> Radomto koszt 99 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 17:00› 18:10. W przykładowym załączniku powrót jest 12 maja.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ