Cancun

Daleka podróż, jednak na pewno będzie bardzo owocna oraz bardzo szybko będziesz mógł zwiększyć swoją pewność siebie, takie długie podróże uczą nas się zachować w każdej sytuacji i pozwalają na poznanie wielu pięknych miejsc. Meksyk to miejsce  w którym będziesz mógł poczuć się o wiele inaczej niż w naszym kraju czy krajach europejskich, ponieważ jest to zupełnie inny klimat. Zastanów się nad tym i jeżeli jesteś zainteresowany to skorzystaj z tej opcji szybko. Zapraszam do zapoznania się z naszym tanim lotem.

Tani lot Warszawa – Puerto Vallarta to koszt tylko i wyłącznie 1999,05 PLN za lot w obie strony. Będziesz mógł w ten sposób bardzo dużo zaoszczędzić, ponieważ czasami będziesz mógł zobaczyć, że jeden lot kosztuje do Meksyku aż 2 tysiące złotych, a nawet więcej, także zastanów się nad tym dobrze. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
mexi

Tani lot Warszawa – Puerto Vallarta to koszt 999.5 złotych bez żadnego członkostwa. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 2 stycznia, planowany powrót 16 stycznia.
Tani powrót Puerto Vallarta -> Warszawa to koszt 999.5 złotych bez żadnego członkostwa. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 16 stycznia.

Link do oferty: http://r.pl/

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ