wielki Paryż wieża Eiffla

Już dzisiaj masz ponowną okazje, aby skorzystać z bardzo dobrej opcji tanich lotów do Paryża Beauvais. Prędko się taka promocja na tak wczesny okres nie pojawi, także będziesz musiał systematycznie podchodzić do tego i szukać jakiś ciekawych opcji dla siebie i dla swoich przyjaciół, bo w grupie najlepiej się wyjeżdża. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa Chopin – Paryż Beauvais to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych i za tą kwotę będziesz mógł lecieć w obie strony. Jeżeli jesteś zainteresowany to śpisz się, ponieważ za kilka dni ten lot może być już niedostępny. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:paryz2222Tani lot Warszawa – Paryż Beauvais to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 06:15 do 08:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 250,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 21 kwietnia, planowany powrót 26 kwietnia.

Tani powrót Paryż Beauvais-> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 09:20 do 11:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 250,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 26 kwietnia.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ