Wysypy Liparyjskie, Sycylia

Bez problemu masz możliwość teraz w prosty i szybki sposób uzyskać tani lot do Neapolu. Wydaje mi się, że dzięki temu masz większą możliwość zrealizowania dla siebie bardzo taniej podróży z której będziesz mógł być zadowolony. Jeżeli przekonałem Cię do taniego lotu Neapol to zastanów się nad terminem wylotu i do dzieła. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa Chopin – Neapol to koszt tylko i wyłącznie 148 PLN w obie strony. Ta kwota nie jest duża i warto pamiętać, że wiele osób również poluje na takie loty, także jak jest on dostępny to polecam go rezerwować. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:neapol

Tani lot Warszawa – Neapol to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 11:20 do 13:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 323,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 3 czerwca, planowany powrót 10 czerwca.

Tani powrót Neapol -> Warszawa to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 17:00 do 19:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 349,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 10 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ