Wiele naszych rodaków marzy aby zgłębić kulturę indyjską i niestety nie realizują tego, ponieważ jest to za drogie. W większości przypadków dla ludzi cena jest największym ograniczeniem i musimy pamiętać, że mamy takie coś jak tanie loty. Teraz już od 1679 złotych będziesz mógł/mogła swobodnie podróżować do Mumbai. Jest to jedna z większych promocji, które miałem możliwość obserwować.

Warto zauważyć, że jest to bardzo ciekawa i dobra oferta. Na pewno wiele osób bardzo szybko zarezerwuje sobie bilet, ponieważ później będzie mogło go bezpiecznie sprzedać. To jest norma, jednak musisz wiedzieć, że warto jednak mieć kilka planów rezerwowych. Poniżej przedstawię plan na wycieczkę Warszawa – Mumbai już od 1679 złotych.

Lot jest realizowany na portalu flipo.pl oraz planowany wylot mamy na 27 październik, a powrót 3 listopada. Jest to aż 7 dni podróżowania, jeżeli jest to dla Ciebie mało to możesz bez problemu zwiększyć to do 8,13,14,15,22 dni. Jednakże to będzie się już związało z większymi kosztami za hotel, ponieważ lot jest w stałej cenie.

lutek

 

Jeżeli będziesz zainteresowany jakimś konkretnym terminem i będzie on jeszcze wolny to rezerwuj od razu, ponieważ w kilka dni, a w zasadzie godzin będziesz mógł zobaczyć już jakąś inną rezerwację. Szkoda zmarnować tak piękne miejsce.

Link do oferty:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/1784?a_aid=fly4free

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ