Kolejna bardzo ciekawa oferta bardzo taniego wylotu do Shannon. Jeżeli masz wolny termin pod koniec pierwszej połowy kwietnia to jest to oferta idealna dla Ciebie. Musisz tylko wiedzieć czy ten lot jest na pewno dla Ciebie. Później już nie będziesz mógł pozbyć się tego lotu. Jednakże jest to bardzo tani lot i nie należy się obawiać, bo to nie będzie tak dużą strata. Irlandia jest bardzo piękna i będziesz mógł to zobaczyć, jeżeli uda ci się skorzystać z naszej dzisiejszej oferty. Zapraszam do zapoznania się z naszym przykładowym tanim lotem.

Tani lot Warszawa Modlin – Shannon to koszt tylko i wyłącznie 138 PLN za lot w obie strony. Jest o promocyjna kwota, która zapewne długo nie będzie trwała. Jest kilka miejsc, także miejsca są ograniczone, jeżeli potrzebujesz dla siebie bilet to zarezerwuj go już dzisiaj, ponieważ za niedługo już może nie być miejsc. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
irlandiaTani lot Warszawa Modlin – Shannon to koszt 69,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 21:55› 00:05. Opcja plus jest dostępna w cenie 250 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 10 kwietnia, planowany powrót 13 kwietnia.

Tani powrót Shannon -> Warszawa Modlin to koszt 69,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 17:35 › 21:30. Opcja plus jest dostępna w cenie 250 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 13 kwietnia.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ