Kolejna ciekawa propozycja dla Państwa w pierwszej połowie Grudnia. Będziesz mógł bez problemu polecieć w niskiej cenie do Shannon Airport. Już za 78 złotych będzie to możliwe w dwie strony. Owe miasto w Irlandii posiada bardzo bogatą kulturę oraz będziesz mógł tam świetnie wypocząć. Jaki będzie twój cel wizyty to już nie nasza sprawa. My tylko przedstawiamy korzystne oferty dla Państwa, aby można było przeznaczyć zaoszczędzone pieniążki w coś cenniejszego.

Tani lot Warszawa Modlin do Shannon Airport jest dostępny w bardzo niskiej cenie, jeszcze dzisiaj można go nabyć w wyznaczonym terminie za 78 złotych, w następnych dniach nie jesteśmy pewni, gdyż podczas takich dużych promocji możliwe jest, że nawet w ciągu kilku godzin może nie być tej promocji. Poniżej przedstawię propozycje z naszej strony:

for1

Tani lot Warszawa Modlin do Shannon Airport to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 18:5521:00. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 12 stycznia, planowany powrót 2 grudnia.
Tani powrót Shannon Airport do Warszawa Modlin to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 14:30 › 18:30. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 9 grudnia.

Link do naszej oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/1609/WMI-SNN_NEW

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ