F

Dzisiaj mamy pomysł na bardzo tanią wycieczkę do Paryża. Pomimo ostatnich wydarzeń to i tak wiele osób jest zainteresowana nadal wylotem do Paryża. Nasza propozycja to lot w obie strony tylko i wyłącznie za 80 złotych. Jest to bardzo dużą promocja i należy się śpieszyć aby uzyskać ten tani bilet lotniczy w obie strony, gdyż będzie bardzo dużą konkurencja aby go zdobyć. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem.

Tani bilet lotniczy Warszawa Modlin – Paryż Beauvais to koszt 80 złotych. Pamiętaj aby zakupić go w miarę szybko, jeżeli jesteś pewny daty wylotu. Poniżej przedstawimy dla Państwa naszą krótką propozycje:

prayz

Tani lot Warszawa Modlin – Paryż Beauvais to koszt 40,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 13:00 › 15:30. Jest tutaj opcja Bisiness Plus w cenie 259 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 5 grudnia, planowany powrót 9 grudnia.
Tani powrót Paryż Beauvais -> Warszawa Modlinto koszt 40,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 15:55 › 18:10. Jest tutaj opcja Bisiness Plus w cenie 259 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 9 grudnia.

Podróżowanie do Paryża teraz może wydawać się niebezpiecznie, wiele osób o tym wie, także na pewno będziesz mógł się spodziewać o wiele mniejszego ruchu niż wcześniej. Będzie to widoczne praktycznie wszędzie.

Link do oferty:

Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ