Krótkie i szybkie okazje ją bardzo częste. Nasz portal również oferuje Państwu możliwości wykupienia biletu, który na pewno utrzyma się kilka dni i będziesz miał czas na podjęcie decyzji, jeżeli się zdecydujesz. Takie oferty są dla osób niezdecydowanych i nie potrafiących podjąć decyzji. Często jak tak, że w tym czasie wiele ciekawych ofert po prostu przepada, a ty później musisz płacić 2x więcej. To jest nie potrzebne. Zaufaj nam i skorzystaj z naszej profesjonalnej oferty. 

Dzisiaj mamy okazje zaprezentować Państwu tani lot Warszawa Modlin – Bolonia – Warszawa Modlin za 78 złotych. Cena jest bardzo dobra, nie raz więcej zapłacisz na transport w okolicach swoich miast. Cena jest po prostu śmieszna.

33

Tani lot Warszawa  – Bolonia to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 15:50 › 17:55. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 21 luty. , planowany powrót 22 luty.
Tani powrót Bolonia -> Warszawa to koszt 39,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 13:20 › 15:25. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 22 luty.

Oferta jest bardzo ciekawa, nie warto jest zwlekać, ponieważ wiele osób będzie mogło Ci po prostu skraść tą ofertę.

Link do oferty:

Ryanair.com

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ