Warszawa – Mediolan za 74 złotych w obie strony to bardzo dobra okazja dla osób które chcą szybko oraz tanio podróżować do innych krajów i zwiedzać przykładowo Mediolan. Wydaje mi się, że będzie to bardzo dobra opcja dla Ciebie oraz dla innych osób, które chcą zaoszczędzić na podróży. Także musisz się śpieszyć, jeżeli chcesz zarezerwować dla siebie ten tani lot. Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą.

Tani lot Warszawa Chopin – Mediolan Bergamo to koszt około 74 złotych w obie strony. Jest to bardzo mało jak za taki atrakcyjny lot. Polecam dla każdego, nawet dla początkujących podróżników, którzy dopiero zaczynają. Poniżej przedstawiam link do konkretnej oferty taniego lotu:wwww

wwww222

Tani lot Warszawa– Medional to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 06:10 do 08:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 246,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 27 stycznia, planowany również w ten sam dzień.

Tani powrót Medional -> Warszawa to koszt 7,83 euro za normalny lot, a koszt 59 euro za lot business plus. Lot trwa od 21:10 do 23:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 7,83 euro oraz opcja PLUS za 59 euro. W przykładowym załączniku powrót jest 27 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ