Dzisiaj mamy dla Państwa ostatnią ofertę taniego lotu do Mediolanu. Tym razem będzie to oferta z Warszawy, gdyż największą grupę naszych użytkowników stanowią mieszkańcy stolicy, także nie możemy o nich zapominać. Jeżeli jesteś zainteresowany tym lotem to śpiesz się, ponieważ w kilka godzin może on zniknąć z tak promocyjnej ceny. Zastanów się nad tym i zwróć na to uwagę, że możesz zaoszczędzić nawet 4-krotność ceny biletów. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem. 

Tani lot Warszawa – Mediolan to kosz tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Zastanów się nad swoją przyszłością czy nie chcesz już stopniowo zacząć korzystać z tanich lotów, ponieważ warto jest o nie dbać i systematycznie się rozwijać w niskich i korzystnych cenach, aby starczyło na inne podstawowe sprawy. Poniżej przedstawiamy przykładowy tani lot:

mediowar

Tani lot Warszawa – Mediolan to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 06:20 do 08:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 275,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 27 marca, planowany powrót 30 marca.

Tani powrót Mediolan -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 08:55 do 10:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 275,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 30 marca.

Link do oferty:

Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ