Aktualnie jest bardzo dużo promocji na loty, które będą odbywać się po nowym roku i należy z tego korzystać. Śledźcie na bieżąco naszą stronę to pozwoli Wam w prosty i szybki sposób znaleźć dla siebie promocje, bo mogą być coraz lepsze z dnia na dzień. Musisz skupić się i wybrać dla siebie tani lot z oferty sprawdzonych usługodawców tanich lotów. Zapraszamy do naszego dzisiejszego artykułu w którym przedstawię tanią propozycję lotu do Malty.

Tani lot Warszawa Chopin – Malta to koszt 54 złotych w jedną stronę, także wychodzi nas to 108 złotych w obie strony. Dzięki temu nie nadwyrężysz swoich funduszy podczas wyprawy. Wydaje mi się, że będzie to bardzo dobra opcja, która pozwoli w szybki oraz ciekawy sposób poznać nowe miejsca, która w przyszłości będziesz mógł coraz częściej zwiedzać. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:

malta44

Tani lot Warszawa – Malta to koszt 54,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 11:45 do 14:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54/99 złotych oraz opcja PLUS za 284.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 27 lutego, planowany powrót 5 marca.

Tani powrót Malta -> Katowice to koszt 54,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 15:20 do 18:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54/99 złotych oraz opcja PLUS za 284.30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 5 marca.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ