Bardzo tani lot do Londynu to dla ciebie nie lada okazja. Warto jest czasami zainteresować siętanim lotem i zrealizować swoją podróż marzeń, jeżeli wcześniej nie miało się na to pieniążków. Należy cały czas systematycznie edukować się i nabierać nowych doświadczeń, które pomogą Ci w dalszym życiu nazbierać doświadczenia oraz dodatkowo zrozumieć troszkę inną kulturę. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem, ponieważ będziesz mógł tutaj znaleźć dla siebie bardzo ciekawe materiały.

Tani lot Warszawa – Londyn to jest okazja dla Was więc korzystajcie z tanich lotów w cenie  78 złotych za lot w obie strony. Za taką kwotę warto jest podróżować, ponieważ będziesz mógł jeszcze to dokładniej za zaoszczędzone pieniążki zbadać kulturę oraz zwyczaje innych osób. Zastanów się nad tym, ponieważ warto jest czasami w inny sposób podchodzić do swojego życia. Poniżej przesyłam przykładowy tani lot:

londyn7777
Tani lot Warszawa – Londynto koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 24 lutego, planowany powrót 24 lutego.

Tani powrót Londyn-> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 20:35 do 23:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 24 lutego.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ