View from the top of the Victoria Tower, the lesser known of the two towers of the Houses of Parliament, towards Big Ben, the River Thames and the London Eye

Oferujemy dzisiaj państwu udaną wycieczkę do Londynu na Walentynki. W ten sposób będziesz mógł kreatywnie spędzić czas bez nudy. Wydaje mi się, że to będzie dla Ciebie coś nowego i w ten sposób będziesz mógł przygotować fajną niespodziankę. Dodatkowo zapomnisz o nudzie i będziesz starał się robić coś nowego niż to co zazwyczaj. Sprawdź czy czasem nie potrzebujesz pomysłu na najbliższe walentynki i zaryzykuj, ponieważ warto jest zadziałać. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa – Londyn jest już dostępny w cenie 78 złotych i poprzez to z łatwością zamówisz bilety. Nie jest to duża kwota i poprzez to będziesz mógł zaoszczędzić na swoich walentynkach, a dodatkowo sam wzbogacisz siebie. Poniżej przedstawię przykładowy tani lot:

lond1lond2

Tani lot Warszawa – Londyn to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 18:30 do 20:05. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 12 lutego, planowany powrót 15 lutego.

Tani powrót Londyn -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 20:35 do 23:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 15 lutego.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ