Dzisiaj masz okazje w prosty sposób znaleźć dla siebie idealne połączenie, które zagwarantuje Ci efektowny i tani transport do Londynu. Jeżeli masz czas to będziesz mógł wykorzystać ten lot i oszczędzić nawet 2-3 krotność całej ceny. Taniego podróżowania trzeba się nauczyć i jeżeli będziesz często przeglądał oferty to na pewno będziesz mógł w przyszłości łatwiej wyszukać dla siebie tani lot. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą. 

Tani lot Warszawa Chopin – Londyn Luton to koszt tylko i wyłącznie 78 złotych w obie strony. Wycieczka będzie trwać 7 dni i w ten czas będziesz mógł zwiedzić znakomicie Londyn. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot do Londynu:
londynlod1
Tani lot Londyn Luton – Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 243,60 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 3 marca, planowany powrót 9 marca.

Tani powrót Warszawa -> Londyn Luton to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 14:25 do 17:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 243,60 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 9 marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ