Mamy dla Państwa bardzo dużą okazje, dzięki której będziecie mogli w szybki oraz ciekawy sposób pojechać do Lizbony w bardzo niskiej cenie. Wydaje mi sie, że warto jest casami zaryzykować jakiś termin i później na niego jechać niż płacić w ostateczności 3 a nawet 4 razy więcej. To jest niestety zły pomysł i nie będziesz mógł poprzez to zaoszczędzić dla siebie pieniążków. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem, ponieważ warto jest urządzić dla siebie tanią wycieczkę.

Tani lot Warszawa Chopin – Lizbona to kwota 188 złotych w obie strony. To nie jest dużo jak za taki lot i musisz pamiętać, że ta okazja może bardzo szybko zniknąć. Zastanów się nad tym, ponieważ będziesz mógł bardzo dużo stracić, a warto jest zastanowić się nad takimi rozwiązaniami. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:lizbona

Tani lot Warszawa – Lizbona to koszt 114,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 21:30 do 00:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 356.20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 25 stycznia, planowany powrót 30 stycznia.

Tani powrót Lizbona -> Warszawa to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 01:15 do 06:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 286,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 30 stycznia.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ