Lizbona
Lizbona

Mamy bardzo dobrą opcję wylotu do Lizbony w niskiej cenie. Od 228 złotych będziesz mógł polecieć w obie strony i zaoszczędzić na tym. Lizbona to stolica i największe miasto Portugalii, które może ukazać Ci samo piękno oraz zmienić twoje myślenie. W tym miejscu będziesz mógł odkryć siebie na nowo i poprzez to o wiele lepiej funkcjonować po przyjeździe do domu. Zapraszamy do artykułu w celu poznania większej ilości informacji na temat naszej podróży.

Przedstawimy dla Was naszą przykładową rezerwację taniego lotu Warszawa – Lizbona.
Tani lot Warszawa – Lizbona to koszt 159,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club, z członkostwem 114 złotych. Lot trwa od 21:30 do 00:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 356.20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 25 stycznia, planowany powrót 4 grudnia.

maslo12

Tani powrót Lizbona -> Warszawa to koszt 159,00 złotych bez członkostwa WIZZ Discount Club, z członkostwem 114 złotych.. Lot trwa od 01:15 do 06:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39 złotych oraz opcja PLUS za 281.20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 30 stycznia.

Jak widzimy ten lot nie jest drogi nawet w regularnej cenie. Warto jest zastanowić się nad konkretnym terminem i rezerwować go, ponieważ w ten sposób będziesz mógł szybko oraz skutecznie uzyskać tanią podróż.

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ