Witam serdecznie, na początku chce poinformować, że jeżeli szukacie jakiejś oferty, a nie potraficie jej dla siebie znaleźć to możecie pisać w komentarzach czego szukacie, a sam osobiście będę starał wyszukać specjalnie dla Was połączenie. To dobra opcja dla Nas jak i dla Was – przynajmniej będziemy mieli dla kogo dedykowanie pisać. Dzisiaj mamy bardzo tanią ofertę wylotu do Liverpoola i sądzę, że dzięki temu w prosty sposób będziesz mógł dużo zaoszczędzić. Zapraszam do zapoznania się z naszym artykułem.

Tani lot Warszawa Chopin – Liverpool to okazja, ponieważ za 76,40 PLN będziesz mógł bez problemu polecieć w obie strony. Wydaje mi się, że to jest dla Ciebie korzystna opcja i właśnie w ten sposób będziesz mógł dalej się rozwijać. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:liverpool

Tani lot Warszawa – Liverpool to koszt 38,20 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 70,20 złotych. Lot trwa od 19:10 do 21:00. Dostępna jest opcja Basic w cenie 38,20 /70,20 złotych oraz opcja PLUS za 243,72złzł. W przykładowym załączniku wylot jest 5 marca, planowany powrót 8 marca.

Tani powrót Liverpool -> Warszawa to koszt 38,20 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 70,20 złotych. Lot trwa od 21:30 do 00:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 38,20/70,20 złotych oraz opcja PLUS za 243,72zł. W przykładowym załączniku powrót jest 8 marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ