Zapraszamy do skorzystania z naszej dzisiejszej promocji. Wydaje mi się, że dzięki temu w prosty oraz szybki sposób będziesz mógł skorzystać na tanich podróżach. Podróż to jest jedno z lepszych rzeczy, które możemy wykonywać podczas normalnego dnia. Jeżeli jesteś osobą, która systematycznie oraz celowo dba o swój rozwój to musisz wziąć pod uwagę swoje życie i dążyć do lepszych celów. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem do Kutaisis.

Tani lot Warszawa – Kutaisis to bardzo korzystna oferta dla ciebie za tylko i wyłącznie 128 PLN. To jest bardzo mała kwota jak za taki lot i na pewno będziesz zadowolony z takiego działania. Zastanów się jak chcesz działać w przyszłości i nie daj się spławić, aby pozbyć się takiego biletu. Poniżej prezentuje tani lot do Kutasis:
WawKut

Tani lot Warszawa – Kutaisi to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 23:55 do 06:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 358,20 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 23 marca, planowany powrót 31 marca.

Tani powrót Kutaisi -> Warszawa to koszt 54,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 99 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 54/99 złotych oraz opcja PLUS za 338,20 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 31 marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ