Bagrati Cathedral Kutaisi, Gruzja

Znakomita ofert dla osób, które lubią wycieczki na ostatnią chwilkę. Zastanów się jakie to może przynieść Ci korzyści. Tani lot do Gruzji z Warszawy w tak niskiej cenie na pewno pozwoli na wykorzystanie tych funduszy w lepszy sposób. Przykładowo będziesz mógł zwiększyć swoją znajomość języków obcych czy po prostu zwiedzić wiele pięknych krajobrazów, których w Gruzji jest pod dostatkiem. 

Tani lot Warszawa Chopin – Kutaisi to koszt tylko i wyłącznie 148 PLN za lot w obie strony. Dzięki temu będziesz mógł bardzo tanio podróżować i jak nauczysz się korzystać z tanich lotów to w ciągu roku można zaoszczędzić do 2 tysięcy złotych. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:kutaisi

Tani lot Warszawa Chopin – Kutaisis to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 23:55 do 05:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 372,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 17 kwietnia, planowany powrót 25 kwietnia.

Tani powrót Kutaisis -> Warszawa Chopin to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 06:00 do 07:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 372,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 25 kwietnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ