Kolejna opcja bardzo taniego wylotu za 198 złotych. W tej cenie będziesz mógł prosto oraz bez problemu wyjechać na Kretę i cieszyć się swoimi wakacjami. Dzisiejsza oferta to wyjazd tygodniowy, dzięki, któremu będziecie mogli spędzić bardzo kreatywnie czas. Zastanów się nad swoim życiem i działać. Otwórz się z pudełka i zmień swoje życie, tak aby podróże Cię nie ograniczały. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem, ponieważ czasami warto jest wyjeżdżać od czasu do czasu.

Tani lot Warszawa – Chania (Kreta) to koszt tylko i wyłącznie 198 złotych i obie strony. Bardzo korzystna oferta cenowo nieprawdaż? Jeżeli częściej będziecie oglądać naszą stronę to na pewno jeszcze więcej takich ciekawych opcji będziecie mogli zauważyć. Nie ma co przegapiać takich okazji. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot na Krete:
WmiChq
Tani lot Warszawa – Kreta to koszt 99,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 07:00 › 10:55. Opcja plus jest dostępna w cenie 429 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 3 kwietnia, planowany powrót 10 kwietnia.
Tani powrót Kreta -> Warszawa to koszt 99,00 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 11:20 › 13:15. Opcja plus jest dostępna w cenie 429 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 10 kwietnia.

Link do oferty: ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ