Mamy dla Was jeszcze lepszą okazje wylotu do Mołdawii, już dzisiaj będziesz mógł zarezerwować dla siebie lot od 329 złotych i polecieć na wymarzone wakacje. Wydaje mi się, że ty jako zwykłą osoba będziesz bardzo zadowolona z tego wyboru, ponieważ Kiszyniów to bardzo piękne i urokliwe miasto. Każdy się może przekonać, że stolica jest na prawdę bardzo dobrze rozbudowana i dodatkowo można cieszyć się tutaj względnymi cenami. 

Tani lot Warszawa – Kiszyniów – Warszawa jest już dostępny za 329 złotych. Poniżej prezentujemy przykładową rezerwacje dla państwa.

2

8 Stycznia 2016 roku mamy wylot, a 22 stycznia 2016 roku mamy przylot. Lot realizowany jest przez linie Polskie LOT. Jest to sprawdzony i pewny usługodawca, także nie należy się bać, że z rezerwacjami będzie coś nie tak bądź będą inne problemy. Lot odbywa się bez przesiadek i dlatego lot jest bardzo komfortowy. Nie mamy problemów również z wygodą lotu, ponieważ trwa on tylko i wyłącznie 1 godzinę i 50 minut. Dlatego nie potrzebny jest nawet lot w klasie Premium. Aktualnie na nasz wylot oraz przylot jest 9 wolnych miejsc i nie zawsze będą one dostępne także warto jest się śpieszyć aby uzyskać swoje wolne miejsca.

Link do oferty:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/2073?a_aid=fly4free

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ