Wysypy Liparyjskie, Sycylia

Myślałem, że taka opcja nie pojawi się tak szybko w takiej cenie, a tutaj taka odmiana. Bardzo ładnie wszystko układa się i dzięki temu będziesz mógł bez problemów wyjechać na dłuższe wakacje. Jeżeli masz czas i chęci to zapraszam do zapoznania się z całością naszego dzisiejszego artykułu.

Tani lot Warszawa Chopin – Katania Fontanarossa to koszt 318 PLN, jest to o wiele więcej niż zawsze inne loty, jednak i tak jest to aż kilka razy mniejsza kwota niż cena tego lotu. Zastanów się nad tym i jak masz czas to zarezerwuj dla siebie połączenie. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
katania

Tani lot Warszawa – Katania Fontanarossa to koszt 204 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 249 złotych. Lot trwa od 07:45 do 10:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 204/249 złotych oraz opcja PLUS za 407 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 28 sierpnia, planowany powrót 7 września.

Tani powrót Katania Fontanarossa -> Warszawa to koszt 114 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 11:10 do 13:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 317 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 7 września.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ