dzakarta

Świetna promocja aby polecieć do ciepłych krajów, to jest mega okazja, dla kogoś kto w ogóle nie lubi zimy można to sobie zaplanować na styczeń, luty i cieszyć się z bardzo udanych wakacji. Wydaje mi się, że teraz Dżakarta to jedna z lepszych opcji na wakacje i daleka co bardzo duża grupa osób w Polsce lubi. Szczególnie osoby, którzy lubią podróżować oraz odwiedzać nowe kultury. 

Dzisiaj prezentujemy tani lot Warszawa – Indenezja Dżakarta już za 2041 złotych. Wszystko rejestrujemy na stronie momondo.it i na niej możemy bez żadnych problemów zarządzać naszym lotem, ponieważ ich system jest bardzo intuicyjny. Jeżeli ktoś będzie potrzebować pomocy z rezerwacją lotu to zawsze możecie do nas śmiało pisać.

maslo1

Nasz dzisiejszy przykładowy lot będzie finalnie kosztować 482 euro czyli w przeliczeniu na dzisiejszy kurs to tylko u wyłącznie 2041 złotych, do tego należy przeliczyć dodatkowy spread wymiany waluty, jednakże to jest uzależnione od każdego banku i to może się różnić.

Mamy lot z Warszawy o 14:45 do Giacarta. Cały lot trwa aż 22h 10 minut to bardzo długo jednakże po drodze występuje jedna przesiadka w Instambul. Wylot 6 lutego, a przylot 20 lutego. Droga powrotna również jest z jedną przesiadką, jednakże przy tak długich trasach zawsze musimy się liczyć z przesiadką.

Link do oferty:

momondo.it

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ