Rainbow Tours oferuje nam bardzo tanią i szybką opcje wylotu do Indii. Za taką cenę jest to rzeczywiście bardzo duża promocja i nie można tak na prawdę oczekiwać więcej od tego. Już w cenie 1649.52 złotych będziesz mógł odwiedzić Indie i wrócić z nową porcją doświadczeń oraz dodatkowych korzyści. Jest to jedna z naszych lepszych ofert, które aktualnie udostępniamy. 

Tani lot Warszawa – Indie (Goa) u Rainbow Tours to wspaniała okazje i warto jest z niej skorzystać, jeżeli myślisz o poważnych wakacjach bądź udanej wizycie biznesowej. Jeżeli chcesz zaoszczędzić to będziesz mógł nawet ponad 100% zaoszczędzić. Wszystko zależy od Ciebie gdzie będziesz chciał kupić bilet. Poniżej przedstawiamy plan lotu  z Rainbow Tours.

mati

Tani lot Warszawa – Goa, Indie to koszt 825 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 09:40 -› 05:00. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 3 listopad, planowany powrót 14 listopad.
Tani powrót Goe, Indie -> Warszawa to koszt 825 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 05:00 › 13:10. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 14 listopad.
Rozwiązanie tanie i idealne dla wielu osób. Wystarczy, że masz wolny termin wtedy i będziesz mógł bez problemu podróżować w Indiach.

Link do oferty:

http://biletyczarterowe.rainbowtours.pl/

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ