Mamy do zaprezentowania państwu ciekawą ofertę Warszawa – Hiszpania. Już dzisiaj możesz zarezerwować swój bilet i cieszyć się mały urlopem we dwoje. W stolicy Hiszpanii będziesz mógł zwiedzić wiele ciekawych zabytków oraz poznać zupełnie inną kulturę, o której można tylko pomarzyć w Polsce. Tam życie płynie zupełnie inaczej i dzięki tanim lotom będziesz mógł to wszystko bez problemu zwiedzić.

Już za 198 złotych masz możliwość bez problemowego podróżowania i nie musisz się martwić o dodatkowe koszty, które inne linie lotnicze mogą generować. Tutaj masz to wszystko już wliczone i nie zapłacisz więcej.

Otóż wylot mamy 11 grudnia 2015 roku, jest to piątek. Lot odbywa się w standardowej taryfie czyli lot ekonomiczny. Jeżeli chcecie lecieć lotem business musicie wydać więcej pieniążków czyli 339 złotych to niestety już duża cena. Wydaje mi się, że warto się troszkę wstrzymać z taką inwestycją, ponieważ lot nie trwa aż tak długo. Odlot jest o godzinie 20:20 a przylot 23:45.

pic1

Przylot mamy 13 grudnia 2015 roku, jest to niedziela. Lot odbywa się w standardowej taryfie czyli lot ekonomiczny. Jeżeli chcecie lecieć lotem business musicie wydać więcej pieniążków czyli 339 złotych to niestety już duża cena. Wydaje mi się, że warto się troszkę wstrzymać z taką inwestycją, ponieważ lot nie trwa aż tak długo. Odlot jest o godzinie 08:00 a przylot 11:25.

Link do oferty:

http://www.ryanair.com/pl/

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ