Dzisiaj mamy dla Państwa bardzo ciekawą ofertę, która pozwoli Wam w szybki oraz ciekawy sposób udać siędo Grenoble. Jest to bardzo piękne miejsce i warto jest chociaż jeden raz w życiu tam się udać. Wydaje mi się, że będzie to dla Ciebie bardzo duża atrakcja i warto jest poświęcić na to czas. Jeżeli masz ochotę i motywację to zrób to ponieważ owa cena jest bardzo konkurencyjna i warto jest skorzystać z niej. Zapraszam do zapoznania się z moim dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa – Grenoble to bardzo niski koszt, ponieważ tylko i wyłącznie 78 złotych za lot w obie strony. Zarezerwuj sobie ten lot, ponieważ inne osoby również będą mogły go wykupić i już nie polecisz. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:Grenoble

Tani lot Warszawa – Grenoble to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:20 do 14:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 284,00 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 20 lutego, planowany powrót 27 lutego.

Tani powrót Grenoble -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 15:35 do 17:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 284,00 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 27 lutego.

Link do oferty:

wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ