Gdańsk
Gdańsk

Jeszcze tak taniego lotu nie było dostępnego w historii naszego serwisu. Płatność 7,41 za lot w jedna stronę to jest bardzo mała kwota i nikt nie powiedziałby, że tylko zapłaci na lot samolotem. Jest to bardzo dobra inwestycja, dla osób, które będą chciały odpocząć oraz zaplanować dla siebie udane dwa dni. Jeżeli jesteś zainteresowany to skorzystaj z tego szybko, ponieważ oferta nie będzie długo aktywna. Zapraszam do zapoznania się z dzisiejszym naszym tanim lotem.

Tani lot Warszawa – Gdańsk to koszt tylko i wyłącznie 14,82 PLN za lot w obie strony. Powtarzam jest to bardzo duża promocja, także bilety mogą w dosłownie kilka minut się sprzedać. Jeżeli widzisz jeszcze opcje ich kupna to skorzystaj z tego już teraz. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:wargda

Tani lot Gdańsk – Warszawa to koszt 7,41 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 07:45› 08:35. Opcja plus jest dostępna w cenie 118,80 złotych. W przykładowym załączniku wylot jest 18 kwietnia, planowany powrót 20 kwietnia.
Tani powrót Warszawa -> Gdańsk to koszt 7,41 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 20:25› 21:15. Opcja plus jest dostępna w cenie 118,80 złotych. W przykładowym załączniku powrót jest 20 kwietnia.

Link do oferty: Ryanair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ