Tanie loty do Frankfurtu z Warszawy są już dla ciebie dostępny w kwocie 359 PLN. Nie jest to ani mała, ani duża kwota. Na pewno będziesz mógł, dzięki temu zaoszczędzić i spędzić miło czas w nowym miejscu. Zastanów się czy tego tak na prawdę chcesz i czy znajdą się tam miejsca, które będziesz chciał zwiedzić. Aby wycieczka nie była nudna to musisz obrać dla siebie plan, który później zrealizujesz bądź nie. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa – Frankfurt to koszt tylko i wyłącznie 359 PLN za lot w obie strony. Jeżeli będziesz chciał zdobyć ten lot to musisz zdecydować się szybko na niego. Wiele osób poluje na takie okazje i szybko rezerwuje je. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

1

Tani lot Warszawa – Frankfurt to koszt 179.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 07:45 › 09:45. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 11 lipca, planowany powrót 14 lipca.
Tani powrót Frankfurt -> Warszawa to koszt 179.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 07:30› 09:15. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 14 lipca.

Więcej informacji dot. loty znajdą państwo pod adresem: lot.com

 

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ