Denpasar Bali to ci mało mówi? Jeżeli tam nie byłeś jeszcze to musisz odwiedzić to piękne miejsce. Jest tam bardzo gorąco, a dodatkowo będziesz mógł odpocząć w ciekawy sposób. Strefa turystyczna jest bardzo rozwinięta i poprzez to szybko oraz sprawnie będziesz mógł poczuć się jak w raju. Oferta cenowa jest doskonała do tego co będziesz mógł przeżyć na tej wyspie. 

W tym artykule przedstawimy planowany termin wylotu oraz przylotu w ten sposób będziesz mógł skutecznie zobaczyć jakie terminy są wolne oraz czy przykładowo nasz termin Ci pasuje. Tak na prawdę w każdym miesiącu będziesz mógł znaleźć dla siebie odpowiedni termin. Jest dużo wolnych terminów, także na 60% wstrzelisz się z termin.

Tani lot Warszawa – Denpasar Bali to koszt 2399 złotych. Lot trwa 28h 30m. Dostępna jest opcja tylko w jednej cenie i jest to lot ekonomiczny. W przykładowym załączniku wylot jest 10 listopada, planowany powrót 19 listopada.

list

Tani powrót Denpasar Bali-> Warszawa to koszt 2399 złotych. Lot trwa 41h 35m. Dostępna jest opcja tylko w jednej cenie i jest to lot ekonomiczny. W przykładowym załączniku planowany powrót 19 listopada. Także cała oferta została już przedstawiona i jeżeli pasuje Ci ten termin i skorzystaj z niego bo warto.

Link do oferty:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/1803

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ