Zapraszamy do skorzystania z bardzo taniej oferty lotów do Dallas. Na pewno kiedyś w życiu miałeś chęć tam pojechać i to po prostu musi znać każdy. Nie warto jest się ograniczać, należy żyć pełnią życia i cieszyć się z każdego dnia, który mamy. Jeżeli jesteś zainteresowany tym lotem to musisz w szybki oraz ciekawy sposób znaleźć jakiś termin i realizować swoje tanie lot. Zapraszam do zapoznania się z dzisiejszym artykułem na temat taniego lotu do Dallas z Warszawy.

Tani lot Warszawa – Dallas to okazja dla Ciebie, która jest dostępna w cenie 1839 złotych za lot w obie strony. Jest to bardzo mała cena, ponieważ wychodzi troszkę ponad 900 złotych w jedną stronę. Warto jest skorzystać z takiej oferty, ponieważ wszystko masz prawie za pół ceny. Poniżej przedstawiam przykładowy lot:
dallsa

Tani lot Warszawa – Dallas to koszt 919.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa 14h 35m. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 5 kwietnia, planowany powrót 15 kwietnia.
Tani powrót Dallas -> Warszawa to koszt 919.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa 16h 15m. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 15 kwietnia.

Link do oferty:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/2406

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ