Myślałeś kiedyś o tak dalekiej i ambitnej podróży? Ciekawi Cię Szanghaj i jego zwyczaje? Już dzisiaj będziesz miał okazje zakupić bilet w cenie 1801 PLN. Duża promocja dlatego warto jest zauważyć, że w kilka chwil już nie będzie dostępnych biletów i będziesz musiał szukać dalej. Dzisiaj prezentujemy resztę dostępnych terminów i jak na teraz ich nie ma zbyt dużo. Także śpieszcie się jeżeli, ktoś chciałby skorzystaj z tej opcji.

Warszawa Chopina do Szanghaj Pudong to koszt 1801 złotych w obie strony. Także nie jest to wygórowana cena, ani nie bardzo duża promocja w porównaniu do tego co oferujemy zazwyczaj. Jednakże do Szanghaju zazwyczaj nie ma tak dużych promocji i to należy wziąć pod uwagę, że cena i tak jest bardzo dobra.

szanhaj

Nasz przykładowy lot dla Was odbędzie się w 23 lutego, a powrót będzie 1 marca. Bez problemu można go przedłużyć i wrócić dopiero 8 marca, 18 czy 20 marca. Jak widzimy mam bardzo dużą różnorodność terminów i w ten sposób szybko oraz efektownie wydłużyć swoje wakacje. Jak się jedzie do Szanghaju to warto już poświęcić się na dłużej i zwiedzić to jak należy. Loty trwają około 20-22 godziny. Nie należy bać się, że ceny są zbyt małe, ponieważ jest to sprawdzony przewoźnik.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/5154/WAW-PVG-QR

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ