Bardzo tania oferta wyjazdu do Nowego Jorku. Dzisiaj będziesz mógł zamówić lot dla siebie za 1820 złotych w obie strony. Tak na prawdę w jedną stronę wychodzi Ci 910 złotych na to i w ten sposób możesz bardzo dużo zaoszczędzić. Wydaje mi się, że to jest bardzo dobre rozwiązanie i dzięki temu będziesz mógł o wiele więcej przeznaczyć na zapoznanie się z kulturą i innymi ludźmi. Tani lot jest organizowany przez sprawdzoną linie także nie należy się niczego obawiać. 

Warszawa Chopina do Nowy Jork John F. Kennedy to koszt w całości 1820 złotych. Bardzo dobra cena prawda? Musisz jedynie szybko kupić biletu, ponieważ w następne dni może go po prostu nie być. Akcja jest na tyle popularna, że może to być kwestia kilku dnia albo tygodnia. Jeżeli już masz planowaną podróż to dlaczego nie miałbyś skorzystać? Jest to pewny tani lot.

magic

W linku pod artykułem będziesz mógł wybrać dla siebie odpowiedni termin i tutaj nie będzie innej ceny niż 1820 złotych, także możesz do woli operować dostępnymi terminami. Ciekawa porównywarka pozwala nam nie wypisywać wszystkich dostępnych terminów, ponieważ czasami jest to bardzo uciążliwe. Jeżeli pasują Ci przedstawione przez nas terminy to skorzystaj z tego, ponieważ za 910 złotych przelot w jedną stronę to na prawdę dobra cena.

Link do oferty:

http://www2.esky.pl/okazje/3587/WAW-JFK-PS

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ