Znaleźliśmy dla jednego z naszych stałych gości bardzo tani lot do Werony, jeszcze na luty. Jeżeli ktoś inny jest zainteresowany to warto będzie szybko rezerwować swój lot, ponieważ nie wiemy ile jest jeszcze dostępnych biletów, a na pewno ceny będą większe w przypadku jak kilka osób zarezerwuje już dla siebie lot. Musisz o tym pamiętać i szybko rezerwować dla siebie lot, jeżeli będziesz chciał mieć go dla siebie. Zapraszam do zapoznania się z przykładowym tanim lotem. 

Tani lot Warszawa Chopin – Werona to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN w obie strony. Jest to bardzo dobra oferta dla osób, które chcą w prosty i szybki sposób zwiększyć swoją pewność siebie i zacząć podróżować. Przykładowo przedstawiam przykładowy tani lot na ten termin:werona
Tani lot Warszawa – Werona to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 17:50 do 19:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 277,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 27 lutego, planowany powrót 5 marca.

Tani powrót Werona -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 20:20 do 22:15 . Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 277,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 5 marca.

Link do oferty: wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ