Kolejna dzisiejsza bardzo dobra promocja, która umożliwi Ci zakup taniego biletu lotniczego. W kilka minut będziesz mógł wybrać dla siebie konkretny termin i polecieć. Pierwsze wolne loty są dostępne na styczeń, jeżeli będziesz chciał wrócić w czerwcu to do podanej kwoty będziesz musiał doliczyć 114 złotych. Wydaje mi się, że to nie jest duża kwota i warto jest zarezerwować dla siebie lot, jeżeli masz wolny czas. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa Chopin – Tokio Narita to okazja i warto jest z tego skorzystać. Koszt lotu to tylko i wyłącznie 1726 złotych w obie strony. Pierwsze warto jest wybrać dla siebie określony termin możliwy do zarezerwowania przez ciebie, a następnie szukać konkretnych opcji dla siebie dot. taniego lotu Warszawa – Tokio. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
wylot

Tani lot Warszawa ChopinTokio Narita to koszt 864.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 14:55 › 19:55. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 8 stycznia, planowany powrót 23 stycznia.
Tani powrót Tokio Narita -> Warszawa Chopin to koszt 864.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa od 20:15 › 22:20. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 23 stycznia.

Link do oferty: http://www2.esky.pl/okazje/3990/WAW-NRT-TK

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ