Mamy dla Ciebie bardzo dobrą ofertę, która najprawdopodobniej za kilka godzin już będzie wyprzedana i już nie będzie dla Ciebie żadnych biletów. Także jeżeli chcesz jeszcze zdążyć na swój bilet to musisz zrobić to już teraz. Jeżeli tego nie zrobisz to twój bilet przeleci ci koło nosa i będziesz musiał wydać nawet 3-4 razy więcej za swój bilet. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą taniego lotu na Sycylię już dzisiaj.

Tani lot Warszawa – Katania Fontanarosssa (Sycylia) to koszt tylko i wyłącznie 188 PLN w obie strony. Jeżeli masz wtedy wolny termin to skorzystaj z tego, ponieważ jest to bardzo piękne miejsce i warto jest czasami wyjeżdżać gdzieś dalej. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:katalogia

Tani lot Warszawa – Katania Fontanarosssa (Sycylia) to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 06:15 do 09:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 312,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 20 listopada, planowany powrót 27 listopada.

Tani powrót Katania Fontanarosssa (Sycylia) – Warszawa to koszt 114 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159złotych. Lot trwa od 13:55 do 16:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159złotych oraz opcja PLUS za 298.70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 27 listopada.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ