Tanie bilety lotnicze do Rzymu
Rzym

Niesamowita oferta dla Państwa jest już w zasięgu ręki. Możesz zacząć przygotowywać się do wylotu do Rzymu, jeżeli będziesz miał wolne na początku Kwietnia. Taka podróż bardzo rozwija i warto jest systematycznie podróżować w różne miejsca, ponieważ będziesz mógł zwiększyć swoje zdolności do komunikowania się z innymi ludźmi oraz nabrać pewności siebie. Rzym to bardzo piękne miejsce i na pewno zachwycisz się im w wyraźny sposób. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa Chopin – Rzym Fiumicino to koszt tylko i wyłącznie 113 PLN za lot w obie strony. Także jest to bardzo mało i jeżeli chcesz spróbować to będziesz musiał zarezerwować bilecik szybko, ponieważ inni moją zarezerwować nam bilet. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:rzym1

Tani lot Warszawa – Rzym to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 12:20 do 14:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 344,90 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 5 kwietnia, planowany powrót 6 kwietnia.

Tani powrót Rzym -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 15:25 do 17:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 309,90 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 6 kwietnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ