Nowa opcja, której jeszcze nie było na naszej strony, jednakże skoro już się to pojawiło to nie odejdzie tak łatwo. Teraz zastanów się czy odpowiada Ci właśnie ta pora styczniowa i czy możesz już ustalić sobie plany na kolejny rok. Zastanów się nad tym i podejmij właściwą decyzje, a następnie zamawiaj, bo będziesz mógł nie zdążyć. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Warszawa Chopin – Porto Airport to koszt tylko i wyłącznie 128 PLN w obie strony. To nie jest duża kwota, także nie obawiaj się, że będziesz jakoś inaczej traktowany czy będziesz jakimś ,,innym” pasażerem. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:WawOpo

Tani lot Warszawa Chopin – Porto Airport to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 16:40 do 19:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 312,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 11 stycznia, planowany powrót 15 stycznia.

Tani powrót Porto Airport -> Warszawa Chopin to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 20:20 do 00:55. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 312,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 15 stycznia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ