tanie bilety lotnicze do Tunezji
Tunezja

Ostatnio mamy dla Was bardzo dobrą propozycję dzięki, której w niskiej cenie będziecie mogli pojechać na Maltę. W ten sposób zwiedzicie o wiele więcej fajnych miejsc i na pewno nie będziecie narzekać na brak planów. Jeżeli lubisz podróżować i chcesz zwiedzać ładne miejsca to Malta jest idealna dla Ciebie. Zapraszam do zapoznania się z naszą dzisiejszą ofertą. 

Tani lot Warszawa Chopin – Malta to koszt tylko i wyłącznie 128 PLN w obie strony. Zastanów się nad swoim życiem czy nie chcesz podróżować w tak niskiej cenie i zmienić troszkę swoje życie. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
malta

Tani lot Warszawa Chopin – Malta to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 16:25 do 19:20. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 357,70 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 13 kwietnia, planowany powrót 20 kwietnia.

Tani powrót Malta -> Warszawa Chopin to koszt 74,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 19:50 do 22:45. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 357,70 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 20 kwietnia.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ