Kolejny bardzo tani lot dla Ciebie i twoich bliskich, którzy chcą z tobą polecieć. Zrób sobie udane wakacje i pojedź do Brukseli. Jeżeli interesuje Cię to miejsce to zamów bilet już dzisiaj, ponieważ jest bardzo duża liczba chętnych i poprzez to nie zawsze będziesz miał szanse zarezerwować lot dla siebie. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Warszawa – Bruksela Charleroi to koszt 78 PLN za lot w obie strony. To bardzo mało prawda? Po co przepłacać za lot w obie strony? Tania i ciekawa propozycja dla Was. Jeżeli jesteś zainteresowany to zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem:bruks

Tani lot Warszawa Chopin – Bruksela Charleroi to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 18:30 do 20:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 292,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 7 lipca, planowany powrót 13 lipca.

Tani powrót Bruksela Charleroi -> Warszawa Chopin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:15 do 23:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 292,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 13 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ