Ciekawa propozycja wylotu w połowie maja dla osób, które lubią Bruksele bądź po prostu będzie to przejściowe miejsce. Wydaje mi się, że warto jest korzystać z tanich lotów do  Brukseli szczególnie kiedy np.: jedziemy do innego kraju, gdyż wiele lotów tanich właśnie odbywa się z Brukseli, a dotrzeć do niej to nie jest jakiś tam wielki problem. Zastanów się nad swoimi planami i działaj. Zapraszam do zapoznania się z dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Warszawa Chopin – Bruksela Charleroi to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Oferta jest bardzo dobra i warto zastanowić się czy nie skorzystać. Jeżeli odpowiada Ci teraz to działaj. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
bruksela

Tani lot Warszawa Chopin – Bruksela Charleroi to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 18:30 do 20:40. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 262,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 14 maja , planowany powrót 16 maja.

Tani powrót Bruksela Charleroi -> Warszawa Chopin to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 21:15 do 23:10. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 262,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 16 maja.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ