Tel Awiw, Izrael

Dzisiaj masz okazje skorzystać z taniego lotu do Bristol. Jest to miejsce w którym będziesz mógł odpocząć bądź nawiązać kontakty biznesowe. Zastanów się czy ten termin będzie pasować dla Ciebie i w ten sposób działaj dalej. Jeżeli chcesz zdobyć ten lot to będziesz musiał bardzo szybko go wykupić, ponieważ jest na niego bardzo dużo chętnych. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Warszawa Chopin – Bristol to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Masz kilka godzin na zdobycie tego lotu, także pośpiesz się, jeżeli odpowiada Ci ten termin. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:bristol

Tani lot Warszawa – Bristol to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 19:45 do 21:25. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 269.40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 15 czerwca, planowany powrót 19 czerwca.

Tani powrót Bristol -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 21:55 do 01:35. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 269.40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 19 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ