Dzięki naszej dzisiejszej ofercie będziesz mógł spędzić tydzień w Maju na południu Hiszpanii. Jest to ciekawa opcja dla wielu osób i dzięki temu możesz w prosty oraz szybki sposób zarezerwować dla siebie tydzień odpoczynku. Na takie okazje jest zazwyczaj bardzo dużo chętnych i musisz wiedzieć, że będziesz musiał bardzo szybko zarezerwować swój lol u przewoźnika. Zapraszam do przeczytania mojego dzisiejszego artykułu.

Tani lot Warszawa Chopin – Alicante to koszt tylko i wyłącznie 188 PLN za lot w obie strony. Zastanów się jaka to jest oszczędność dla Ciebie oraz twoich bliskich, którzy możliwe również będą mogli skorzystać z tej oferty. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:

alicante

Tani lot Warszawa Chopin – Alicante  to koszt 114 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 159 złotych. Lot trwa od 18:40 do 22:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 114/159 złotych oraz opcja PLUS za 388,40 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 7 maja, planowany powrót 14 maja.

Tani powrót Alicante -> Warszawa Chopin to koszt 74 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 119 złotych. Lot trwa od 22:55 do 02:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 74/119 złotych oraz opcja PLUS za 348,40 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 14 maja.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ