Być może zainteresujesz się tym tanim lotem do Alicante w niskim koszcie. Jeżeli poświęcisz teraz kilka minut to będziesz mógł bez problemu znaleźć dla siebie swój upragniony lot do Alicante. Jest to bardzo dobra propozycja dla wielu osób i wydaje mi się, że dzięki temu bez dwóch zdań polepszysz swoje wakacje czy czas wolny. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Warszawa Chopin – Alicante to koszt tylko i wyłącznie za 193 PLN za lot w obie strony. Jest to bardzo dobra promocja i warto jest z niej skorzystać. Musisz się oczywiście pośpieszyć, jeżeli chcesz uzyskać ten tani lot. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
alicante

Tani lot Warszawa Chopin – Alicante to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 18:40 do 22:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 356,10 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 14 maja, planowany powrót 21 maja.

Tani powrót Alicante -> Warszawa Chopin to koszt 154,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 199 złotych. Lot trwa od 22:55 do 02:15. Dostępna jest opcja Basic w cenie 154/199 złotych oraz opcja PLUS za 471,10 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 21 maja.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ