Dzisiaj mamy dla Państwa bardzo ciekawą propozycje, która pozwoli Wam prosto i efektownie zaoszczędzić bardzo dużo gotówki. Do USA będziesz mógł polecieć tylko i wyłącznie za 1759 złotych. Jest to bardzo mało, ponieważ zazwyczaj ludzie płacą za to 2 bądź nawet 3 razy więcej, wszystko zależy od tego kiedy i gdzie zamawiasz swój bilet. Jeżeli jesteś zainteresowany lotem w naszym wyznaczonym terminie to warto jest z tego skorzystać i nie przepłacać za dużo.

Tani lot Warszawa – Chicago to lot, dzięki któremu będziecie mogli w prosty i szybki sposób znaleźć się za oceanem, już w cenie 1759 złotych w obie strony. Jest to bardzo duża promocja i jeżeli wiesz, że owy termin Ci pasuje to musisz go zarezerwować aby w przyszłości nie zarezerwował ktoś tobie miejsca. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:chicago

Tani lot Warszawa – Chicago to koszt 879.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa 15 godzin 15 minut. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 5 lutego, planowany powrót 20 lutego.
Tani powrót Chicago  – Warszawa to koszt 879.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa 11 godzin 56 minut. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 20 lutego.

Link do oferty: https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/2489

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ