Dzisiaj mamy dla Ciebie bardzo ciekawą ofertę i dodatkowo bardzo klimatyczną. Zapewne kilka razy w życiu oglądając filmy chciałeś polecieć do Chicago! Jest to miejsce w którym zazwyczaj dzieje się bardzo dużo i warto jest systematycznie być na czasie. Zastanów się kiedy będziesz miał czas, aby pojechać na tydzień, dwa, a później rezerwuj swój bilet w ekspresowym czasie, ponieważ później może już tego nie być. Zapraszam do zapoznania się z moim dzisiejszym artykułem.

Tani lot Warszawa – Chicago to koszt 1839 złotych w obie strony. Tak na prawdę będziesz musiał zapłacić tylko i wyłącznie 919.5 złotych za lot w jedną stronę. Warto jest poświęcić tyle pieniążków za lot do Chicago, ponieważ są to drobne kwoty, które w przyszłości będą mogły się zwrócić np: lepszą znajomością języka czy po prostu zdolnościami interpersonalnymi. Warto jest systematycznie oraz cyklicznie poprawiać swoje umiejętności. Poniżej przesyłam przykładową ofertę:
kwiec1

Tani lot Warszawa – Chicago to koszt 919.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa 15h 20m. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku wylot jest 1 kwietnia, planowany powrót 15 kwietnia.
Tani powrót Chicago -> Warszawa to koszt 919.5 złotych bez żadnego członkostwa. Lot trwa 16h 20m. Nie ma dostępnej opcji w wersji Plus niestety. W przykładowym załączniku powrót jest 15 kwietnia.

Link do oferty:

https://www.flipo.pl/pl/calendars/list/2408

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ