Dzisiaj mamy jeszcze dla Ciebie propozycje taniego wylotu do Budapesztu za 78 PLN. Jeżeli masz czas w tym określonym czasie to będziesz mógł bez problemu szybko oraz skutecznie zdobyć upragnioną podróż. Zastanów się nad tym, ponieważ jest to bardzo dobra opcja na odpoczynek oraz odetchnięcie od życia. Zastanów się czy to byłaby dla Ciebie dobra opcja i zacznij działać. Zapraszam do zapoznania się z naszym dzisiejszym tanim lotem.

Tani lot Warszawa – Budapeszt to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Dzięki temu będziesz mógł bez problemu pojechać do Budapesztu i zaoszczędzić. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
budapesztTani lot Warszawa – Budapeszt to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 10:40 do 11:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 28 czerwca, planowany powrót 30 czerwca.

Tani powrót Budapeszt -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:20 do 13:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 307,80 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 30 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ