tanie bilety lotnicze do Budapesztu
Budapeszt

Bardzo dobra oferta taniego lotu do Budapesztu. Wydaje mi się, że dzięki temu będziesz mógł bez problemu odpocząć oraz nabrać siły do życia. Zastanów się nad tym dobrze, ponieważ ten bilet nie będzie długo dostępny i jeżeli będziesz pewny to musisz rezerwować bilet bardzo szybko, ponieważ za kilka minut, godzin może go nie być.

Tani lot Warszawa – Budapeszt to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Nie poddawaj się i spróbuj zrealizować jakąś wycieczkę swojego życia. Czy to Budapeszt czy inny jakiś cel to już nie ważne. Warto próbować. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
1

Tani lot Warszawa – Budapeszt to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 59 złotych. Lot trwa od 10:40 do 11:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/59 złotych oraz opcja PLUS za 304,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 19 lipca, planowany powrót 20 lipca.

Tani powrót Budapeszt -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:20 do 13:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 304,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 20 lipca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ