Mamy dla Ciebie bardzo dobrą wiadomość, dzięki której będziesz miał już plan na drugą połowę czerwca. Mamy dla ciebie ofertę taniego lotu pomiędzy Warszawą a Budapesztem w okazjonalnej cenie. Jest to bardzo piękne miasto i moim zdaniem warto jest chociaż raz w życiu jechać do niego i sprawdzić jak ładnie wygląda szczególnie wieczorem. Zastanów się nad tym i zapraszam Cię do dalszej części mojego dzisiejszego artykułu.

Tani lot Warszawa Chopin – Budapeszt to koszt tylko i wyłącznie 78 PLN za lot w obie strony. Musisz wiedzieć, że wiele osób szuka takich tanich lotów i dlatego będziesz musiał przygotować odpowiednie dane i szybko zarezerwować swój tani lot. Poniżej przedstawiam przykładowy tani lot:
budap

Tani lot Warszawa – Budapeszt to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 10:40 do 11:50. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 304,30 zł. W przykładowym załączniku wylot jest 16 czerwca, planowany powrót 18 czerwca.

Tani powrót Budapeszt -> Warszawa to koszt 39,00 złotych z członkostwem WDC, bez członkostwa WIZZ Discount Club to koszt 79 złotych. Lot trwa od 12:20 do 13:30. Dostępna jest opcja Basic w cenie 39/79 złotych oraz opcja PLUS za 304,30 zł. W przykładowym załączniku powrót jest 18 czerwca.

Link do oferty: Wizzair.com

noclegi w największym serwisie noclegowym Booking.com

porównaj ceny w najtańszej bazie noclegowej Hotelscombined.com

bardzo dobra wyszukiwarka tanich lotów

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ